Ove zimske sezone, polaznici Škole fudbala Timok 1919 – generacije 2014. i 2015. godište, učestvovali su u više zimskih liga i svuda beležili zapažene rezultate.


Timokova generacija 2015. godište (inače aktuelni prvak Srbije) predvođena iskusnim trenerom Miroslavom Trujkićem, ove zime je uzela učešće u dve lige i u obe završila kao šampion. Najpre su dominantno osvojili PRVO mesto u ligi Fudbalskog saveza Zaječarskog i Borskog okruga, a potom su trijumfovali i u Minimaxi ligi u Jagodini. Na taj način se kvalifikovali za završno prvenstvo za prvaka Srbije, u okviru Minimaxi lige, koje će biti održano početkom aprila meseca, u Kragujevcu.

Njihovi nešto stariji drugari – generacija 2014. godište, predvođena trenerom Aleksandrom Mitrovićem, je u okviru regionalne lige osvojila DRUGO mesto, dok su u Jagodini u okviru Minimaxi lige učestovali sa dve ekipe i osvojili DRUGO i TREĆE mesto.

Da za FK Timok 1919 nema zime pokazali su njihovi mali fudbaleri, koje čeka svetla budućnost.
Iz Škole fudbala Timok podsećaju da je u toku upis novih članova dece od pet do 12 godina. Kontakt telefoni za informacije i upis su: 0603359535 i 0695440333.
U PLANU MEĐUNARODNI TURNIR ZAJEČAR 2024.
FK Timok 1919 i ove godine kao i prethodnih godina, organizuje veliki međunarodni turnir, osmi po redu, koji je na programu 25. i 26. maja. Prema rečima organizatora, turnir će biti organizovan na sportskim terenima na Kraljevici.
