Zaječar info

Godišnji koncert KUD-a „Zoran Gajić“ u prepunoj sali pozorišta

Večerаs je u prepunoj sаli zаječаrskog pozorištа „Zoran Radmilović“ u Zaječaru održan Godišnji koncert Kulturno-umetničkog društvа „Zoran Gajić“ iz Rgotine. Gošća večeri bila je Dragica Radosavljević Cakana.

„Ja sam rodom sa Kosova i puno mi znači što sam gost na koncertu KUD-a „Zoran Gajić“. Grad Zaječar prepoznaje prave vrednosti i drago mi je što sam večeras ovde“, rekla je Dragica Radosavljević Cakana na večerašnjem koncertu.

Prigodan program izveli su i amateri iz Zubinog Potoka, članovi KUD-a „Mokra Gora“, koji su sredinom oktobra ugostili kolege iz Rgotine.

Oba kulturno-umetnička društva predstaviće se sutra uveče spletom pesama i igara publici u Rgotini. Program počinje u 19 sati u sali Doma kulture.

Prikaži više

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.

Back to top button