SportVestiZaječar info

Kablovi doživeli i šesti ubedljiv poraz, u subotu gostuju kod Jedinstva u Paraćinu

FUDBAL: Srpska liga Istok -Podmlađen sastav Kablova u duelu sa Vlasinom iz Vlasotinca doživeo i šesti ubedljiv poraz u nastavku sezone na srpskoligaškom Istoku. U subotu „kablari“ gostuju kod Jedinstva u Paraćinu (16)

KABLOVI – VLASINA 0 : 6 (0 : 2)

ZAJEČAR. Stadion Kablova. Sudija: Ognjen Popović (Paraćin) 7. Pomoćnici: Ilija Radosavljević (Vladičin han) 7, Miloš Mitić (Surdulica) 7. Četvrti sudija: Stefan Filipović (Jagodina). Delegat: Dragan Radović (Blace). Strelci: Hristić u 13, Đorđević u 32, Đokić u 53, Pejčić u 61, Nikola Stanković u 76, Nikola Stanković u 82. minutu. Žuti karton: A. Ilić (Kablovi).

KABLOVI: Dubljević 6, Nikolić 5, P. Ilić 5, Tomić 6 (od 46. LJupković 6), Aleksić 6, Milosavljević 5 (od 22. Veljković 5), Stanisavljević 5, Dimitrijević 5, Mladenović 5 (od 75. Zlatković -), A. Ilić 5, M. Ilić 5.

VLASINA: Ilić -, Stojković 6, Đorđević 6, Pejčić 7,5 (od 70. Vlajković -), A. Stanković 7 (od 61. Marković 6), Đokić 6,5 (od 61. Stojanović 6), Hristić 7 (od 61. Nikola Stanković 6), Nikola Stanković 6,5, Marković 6 (od 37. Andrejević 6,5), Petrović 7, Miljković 6,5.

Igrač utakmice: Bratislav Pejčić (Vlasina)

U neravnopravnoj igri između „dečijeg vrtića“ Kablova i iskusne ekipe Vlasine, konkurenta za najviši plasman, prema očekivanju, realno, visoka i zaslužena pobeda iskusnijih i kvalitetnijih momaka iz Vlasotinca (6:0). Ovo je bio šesti uzastopni i visoki poraz „kablara“ u nastavku sezone na srpskoligaškom Istoku.

Od prvog minuta izabranici Dragana Nikolića, trenera Vlasine, predvođeni iskusnim kapitenom Bratislavom Pejčićem, bivšim asom Radničkog iz Niša, nametnuli su tempo igre i kontrolisali igru, pa se pitanje pobednika ni jednog trenutka nije postavljalo, već sa koliko će golova u mreži mladi sastav „kablara“ napustiti teren. Svi pogodci su rezultat lepo osmišljenih akcija, a najlepši gol postigao je „bonus“ štoper Veljko Đorđević, kada je posle centaršuta glavom poslao loptu u nebranjeni deo mreže…