SportVestiZaječar info

POČINJE tradicionalni turnir u fudbalu „Uroš Jovanović 2022″

Tradicionalni Memorijalni turnir u fudbalu za mlađe kategorije, za decu rođenu od 2010. do 2015. godine, pod nazivom „Uroš Jovanović 2022″ biće održan predstojećeg vikenda na Kraljevici.

U podnožju Kraljevice, na terenima pored pruge, sutra počinje veliki Memorijalni turnir u fudbalu „Uroš Jovanović 2022″, u organizaciji OFK 019, koji i ove godine, kako su najavili organizatori, okuplja veliki broj mladih fudbalera iz Niša, Paraćina, Ćićevca, Ćuprije, Negotina, Kladova, Sokobanje, Bora, Knjaževca, Boljevca, Majdanpeka, Bošnjana, nekoliko timova sa Kosova i Metohije, nekoliko iz grada domaćina i polaznike Škole fudbala beogradskog Partizana.

Stotine mališana izaći će sutra na teren, predstaviti svoje klubove i gradove odakle dolaze, i pokazati svoje fudbalsko umeće, a organizatori podsećaju da je glavni cilj druženje dece i sticanje novih prijatelja, podsticanje zdravih navika, negovanje pobedničkog duha i od malih nogu razvijanje ljubavi prema fudbalu i sportu uopšte.

Prikaži više

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.

Back to top button