SportVestiZaječar info

Zaječar je minulog vikenda bio grad tenisa

Zaječarski Teniski klub „AS Timok“, na kraju jedne jako uspešne teniske sezone, organizovao je tradicionalni novogodisnji festival tenisa „Babolat cup AS Timok“. U prepunoj renoviranoj sali Osnovne škole „Ljubica Radosavljević Nada“, okupili su se mali teniseri iz regiona, kao i gosti iz Teniskog kluba „Bdin“ iz Bugarske.

Prema rečima organizatora, razmenjeni forhendi i bekhendi, kao i razna iskustva sa turnira i viđeno je odlično druženje budućih teniskih šampiona.

„I na ovom festivalu, menadžment teniskog kluba potrudio se da iznenadi sve takmičare. Ovoga puta novogodišnjom lutrijom. Svi teniseri izvlačili su nagrade, od sokova, toplih čokolada, porodičnih pica, babolat vaučera, vaučere za igraonicu, teretanu, školski pribor… Deda mraz je podelio paketiće, diplome i medalje učesnicima, a zatim je usledilo i slikanje“, kaže Dario Petković, trener u klubu.

Teniski klub je i ovom prilikom podelio zahvalnice prijateljima kluba koji su dali svoj veliki doprinos razvoju teniskog sporta u Zaječaru, a nakon toga priređen je koktel za sve.
Prikaži više

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.

Back to top button