HronikaKnjaževacVesti

Krivične prijave protiv dvojice mladića koji su učestvovali u saobraćajnoj nezgodi u kojoj je život izgubila dvadesetrogodišnjakinja

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Knjaževcu, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Zaječaru, podneće krivičnu prijavu protiv sedamnaestogodišnjeg vozača „pežoa“ iz okoline ovog mesta, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja i nepružanje pomoći licu povređenom u saobraćajnoj nezgodi.

Takođe, policija će podneti krivičnu prijavu i protiv dvadesetjednogodišnjeg vozača „forda“, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja.

Sumnja se da je sedamnaestogodišnjak juče ujutru, oko 4.30 sati, na putu Knjaževac-Pirot, upravljajući „pežoom“ u kome se na mestu suvozača nalazila dvadesettrogodišnja devojka, udario u „ford“ koji je dolazio iz suprotnog smera, a u kojem su se nalazili dvadesetjednogodišnji vozač i dvadesetpetogodišnjak.

Sedamnaestogodišnjak je pobegao sa mesta saobraćajne nezgode, a kada se vratio utvrđeno je da je vozio sa 1,16 promila alkohola u organizmu i sa probnom vozačkom dozvolom u vreme kada je to ovim vozačima zabranjeno.

Takođe, utvrđeno je da je dvadesetjednogodišnji vozač „forda“ vozio sa 1,69 promila alkohola u organizmu i bez vozačke dozvole.

Dvadesettrogodišnja devojka je prevezena u Zdravstveni centar, gde je preminula dok su vozači „pežoa“ i „forda“ i putnik u „fordu“ povređeni.

Prikaži više

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.

Back to top button