GRANIČAR – FSU KRALJEVICA 1 : 2 (0 : 2)
VELIKI IZVOR. Igralište Graničara kod OŠ „Vuk Karadžić“
Gledalaca: 100. Sudija: Aleksandar Matejić (Sokobanja) 7. Strelci:
Nedeljković u 51. minutu za Graničar, a Radović u 17, 45. minutu (FSU Kraljevica). Crveni kartoni: Grozdanović (Graničar) u 94. minutu, Ćosić (FSU Kraljevica) u 94. minutu.
GRANIČAR: Mančić 6, Stanković 6 (od 82. Stojanović -). Mitov 6,5, Petrović 6,5 (od Petković 7), Novaković 6, Ignjatović 7, Marinković 6,5, Merdović 6,5 (od 56. Krstić 6,5), Mašić 6 (od 56. Grozdanović 6), Nedeljković 7, Cvetković 6,5.

FSU KRALJEVICA: Miladinović – (od 19. Stanojković 6,5), Brkić 7,5, Jelenković 7, Ćosić 6,5, Dinić 7, Šafer 7,5 (od 90+2 Tasev -), M. Gligorijević 7,5, Radović 8, M. Žikić 7,5, Aleksić 7, Denić 7 (od 83. Čikarić -).

Igrač utakmice: Stefan Radović (FSU Kraljevica)
U tvrdoj utakmici bez mnogo prilika za gol fudbaleri FSU Kraljevice su protiv Graničara na neugodnom terenu u Velikom Izvoru, upisali na svoj konto i 11. uzastopnu pobedu.
Najzaslužniji za novu radost je dvostruki strelac Stefan Radović, koji je prvi gol postigao iz slobodnog udarca, a pred odlazak na odmor i iz lepe akcije Žikića. Počasni pogodak za domaćina postigao je Željko Nedeljković iz slobodnog udarca sa ivice kaznenog prostora.
U 17. minutu Stefan Radović, najbolji akter susreta, doveo je iz slobodnog udarca i kiksa golmana Mačića „vukove“ sa Kraljevice u vođstvo od 1:0 i najavio 11. uzastpnu radost. Pred odlazak na odmor Žikić je odlično u prazan prostor uposlio Radovića, koji je bio brži i spretniji od odbrane domaćina i rezantnim udarcem „overio“ je pobedu „vukova“ – 0:2.
Na isteku 51. minuta Željko Nedeljković, najbolji igrač Graničara, iz slobodnog udarca sa 16 metara produžio je nadu upornim „graničarima“ da mogu da izbegnu poraz, ali ispostavilo se kasnije bio je to i konačan rezultat ovog zamimljivog susreta, u kome je lider i dalje prvi na tabeli sa maksimalnim učinkom.
U narednom kolu „vukovi“ dočekuju Osnić, a Graničar gostuje Trebiču.
N. P.
FOTO: NOVICA PETKOVIĆ SKELA