SportVestiZaječar info

PRIJAVITE SE: Tradicionalni turnir DOĐI NA BASKET od 5. do 10. avgusta u Zaječaru

Tradicionalni turnir „Dođi na basket“, koji se ove godine organizuje osmi put, startuje 5. avgusta u zaječarskom naselju „Ključ III“.

Kako najavljuju organizatori, turnir će trajati do 10. avgusta, a takmičenje će biti organizovano u tri starosne kategorije: seniori, pioniri i kadeti.

Za najbolje su obezbeđene vredne novčane i robne nagrade. U kategoriji seniora, prvoplasirana ekipa osvojiće 100.000 dinara, drugoplasirana 50.000, dok će ekipa koja zauzme treće mesto dobiti 25.000 dinara. U kategoriji kadeta ekipa koja osvoji prvo mesto dobija 30.000 dinara, druga 15.000, dok će ona koja osvoji treće mesto kao nagradu dobiti 7.000 dinara. Najbolje ekipe u kategoriji pionira dobiće robne nagrade, pehare, medalje, diplome.

U okviru turnira biće organizovan i humanitarni FIFA turnir. Gost turnira će biti Ika Fokus.

Finalog dana turnira biće organizovana tradicionalna rep žurka na kojoj će nastupiti Juice.