U Srbiji će jutro biti hladno, ponegde uz slab, prizemni mraz, a u nižim predelima i maglu ili nisku oblačnost koja se ponegde u Vojvodini, po kotlinama i dolinama reka može zadržati i pre podne.
Vetar će biti slab i promenljiv, a jutarnja temperatura će se kretati od 0 do šest stepeni.
U Zaječaru će jutro biti hladno, a moguć je i slab, prizemni mraz. Tokom dana pretežno sunčano. Vetar će biti slab, promenljiv. Jutarnja temperatura od jednog do četiri stepena, najviša dnevna oko 14 stepeni.
Do 14. novembra u Srbiji će jutra biti hladna, u većini krajeva sa slabim prizemnim mrazem, a u nižim predelima i maglom ili niskom oblačnošću, koja će se ponegde u Vojvodini, po kotlinama i dolinama reka zadržati i duže tokom dana, naročito početkom sledeće sedmice.
U brdsko-planinskim predelima, kao i u mestima bez dužeg zadržavanja magle, tokom dana biće pretežno sunčano i umereno toplo za ovaj period godine.