VestiZaječar info

Prodaje se kompleks imovine kompanije „Velefarm“ u Zaječaru

Kompleks imovine u Zaječaru, deo kompanije Velefarm AD Holding Beograd – u stečaju, koji se sastoji iz građevinskih objekata, zemljišta, opreme, inventara i nameštaja, stavljen je na prodaju.

Kompleks se nalazi u Karadžićevoj ulici br. 18, u severnom delu šireg centra grada, u neposrednoj blizini železničke stanice, u okviru stambene zone. Podrazumeva četiri objekta, građevinsko gradsko zemljište, opremu, inventar i nameštaj.

Pravo učešća u postupku prodaje imaju sva pravna i fizička lica koja ispune uslove po kojima će biti sproveden postupak javnog prikupljanja ponuda preciziranim saglasno Nacionalnom standardu a koji čine otkup prodajne dokumentacije kao i uplata depozita za učešće u prodajnom postupku.

Rok za otkup prodajne dokumentacije je 14. mart ove godine, dok je krajnji rok za podnošenje ponuda 21. mart, do 10 časova.

Postupak prodaje putem javnog okupljanja ponuda održaće se 21. marta ove godine, sa početkom u 12 časova u sedištu Stečajnog dužnika na adresi Vojvode Stepe br. 414a u Beogradu.

Procenjena vrednost nepokretnosti iznosi 75.062.667,62 dinara.

Prikaži više

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.

Back to top button