Home / Ritam grada / Zaječarski odbojkaši pretrpeli poraz na domaćem terenu
Zaječarski odbojkaši pretrpeli poraz na domaćem terenu

Prva B liga odbojkaša Srbije

*Timok Zaječar – Toplički vitezovi Kuršumlija (22:25, 22:25, 27:25, 22:25)

Hala Kraljevica u Zaječaru. Gledalaca 70. Sudije: B. Dimitrijević, J. Bojovoć. Trajanje utakmice 101 minut.

TIMOK: Ranđelović, Sokolović, Marković, Miladinov, Živanović, Stanković, Miletić, Ilić. Nije igrao: Vučković.

TOPLIČKI VITEZOVI: Ilić, Ristić, Cvetković, Milenković, Simonović, F. Petrović, Savić, Jablanović.

Posle senzacionalne pobede u Vršcu zaječarski odbojkaši su pretrpeli senzacionalan poraz na svom parketu, u meču u kome se igrala vrlo kvalitetna odboljka dve izjednačene ekipe. Zaječarci su u tri seta stizali do 22 poena a jednom do 27, a to nije bilo dovoljno za očekivanu pobedu, uprkos tome su gosti došli sa samo 6 igrača.

U 10. pretposlednjem jesenjem kolu (15 – 17. decembar) Timok je gost u Užicu koji ima šest pobeda i tri poraza, dok Zaječarci imaju obrnut rezultat, tri pobede i šest poraza.