Home / Ritam grada / ZAJEČARKE KAO PREPOROĐENE
ZAJEČARKE KAO PREPOROĐENE

Hala: Kraljevica. Gledalaca: 150. Sudije: Mitić/Niš, Petković/Leskovac. Sedmerci: Mladost 4/4, Radan 7/4, Isključenja: Mladost 8, Radan 10 minuta.

MLADOST:  Abramović (11 odbrana, 2 sedmerca), Redžeplar (5 odbrana, sedmerac, 1 gol), A. Đorđević, Miladinović 8/2, B. Simonovioć 6/2, A. Marković 4, Mihajlović 3, Petrović 3, Nikolov 3, N. Đorđević 1, Božić 1, Jovanović, Vitomirović, Balević, Jelenković, K. Stevanović. Trener: Branislav Tasić.

RADAN:  Denčić, Marjanović, N. Stanković 6/3, M. Stanković 3/1, A. Stanković, Krstić 2, Tomović 2, Stošić 1, Stojanović, Tošić, Marković, Stpilčković, Mitrevski. Trener Zoran Stanković.

Mlada ekipa zaječarskih rukometašica oprostila se od svojih navijača najboljom igrom u ovom prvenstvu.

Savladale su gošće iz Lebana sa visokih 31:19, a bilo je i 17 razlike (31:14, u 54. minutu).

Domaće igračice su prosto grizle u odbrani inaspirisane fantastičnim odbranama Tamare Abramović i Alme Redžeplar. Ekipa Mladosti je od početka bila u vođstvu stalno povećavala razliku sve do  54. minuta kada je trener Tasić u igru uveo „rezervne“ igračice sa klupe. Trener gostiju u panici je nekoliko puta igrao sa osam igračica, bez golmana, pokušavajući da ublaži poraz. Ali mu ni to nije pomoglo.

Ove dve ekipe su samo zamenile mesta na tabeli. Sada je Mladost na osmom mestu sa 7 bodova, bod više od Radana.

Mladost Zaječar – Radan Lebane 31:19 (16:7)