Home / Knjaževac / U derbiju u Knjaževcu pobedio domaćin
U derbiju u Knjaževcu pobedio domaćin

Na gradskom stadionu u Knjaževcu fudbaleri Timočanina savladali su ekipu Rudara iz Podvisa rezultatom 2:1.

Fudableri Timočanina osvojili su prve zonske bodove posle ispadanja iz Srpske lige i startnog poraza u Šarbanovcu. Nije im bilo nimalo lako. Gosti su poveli, a domaćin izjednačio tek u 51. minutu, dok je pobedu potvrdio vrlo brzo, već u 60. minutu.

Inače, igra nije bila na nekom visokom nivou. Nezanimljiva i osrednjeg kvaliteta i ovu utakmicu gledaoci će pamtiti samo po rezultatu.

U trećem kolu Rudar dočekuje ekipu Bukovika iz Ražnja, a Knjaževčani gostuju u Aleksincu.

TIMOIČANIN – RUDAR PODVIS 2:1 (0:1)