Home / Sokobanja / Sokobanjci na svom terenu igrali sa ekipom Radničkog iz Svilajnca
Sokobanjci na svom terenu igrali sa ekipom Radničkog iz Svilajnca

Fudbaleri sokobanjskog Ozrena sastali su se proteklog vikenda na svom terenu sa ekipom Radničkog iz Svilajnca.

Gosti iz Svilajnca savladali su domaćeg golmana već u 18. i 20. minutu. Ispostavilo se da su ti golovi bili dovoljni za pobedu nad domaćinom. Ovde se potvrdilo pravilo da se najsladji bodovi osvajaju u prvim kolima prvenstva.

Trener Ozrena, Marko Bajić, loše je selektirao odbranu za ovu utakmicu. Nesiguran golman i još dva odbrambena igrača nisu odigrali kako treba i dopustili gostima da povedu sa 2:0. Ozren je u prvom poluvremenu samo uspeo da smanji na 1:2 i tu je bio rezultatski kraj utakmice.

Ozren Sokobanja – Radnički Svilajnac 1:2 (1:2)

Projekat „Sokobanja, lepša strana Srbije“ sufinansiran je sredstvima iz budžeta lokalne samouprave opštine Sokobanja.