Home / Bor / SLOGI DOVOLJAN JEDAN GOL
SLOGI DOVOLJAN JEDAN GOL

Sloga Kobišnica –  Radnički Klokočevac 1:0

Igralište u Kobišnici. Gledalaca 100. Sudija: Maja Mičić/Negotin. Strelac Milan Ristić u 17. minutu.

SLOGA: Boldić, Janković,V. Đorđević, Babucić (Lazić), BogdanovićN. Đorđević (Maksimović), Sokolović, Vojinović, Cvetković, Ristić.

RADNIČKI: Pavlović, Gajić U. Lazarević, Ilić, Živanović, Fejzić,Mijucić, Gicić, Martinaović. Petrović, Paunović.

Novi prvak borske okružne lige  oprostio se od svojih navijača sa jednim jedinim golom postignutim već u 17. minutu, kojim je rešen ishod ove poslednje utakmice u Kobišnici. Ekipi Sloge bilo je dovoljno da samo jednom zatrese mrežu protivnika da bi sezonu završila sa ogromnom prednošću do 16 golova. Da ekipa Sloge ima najstandardniju ekipu, kako u napadu tako i u odbrani, najbolje pokazuje podatak da je navala postigla čak 106, a primila samo 13 golova. Junak ove utakmice bio je golman domaćina Boldić.

Kapiten Sloge MIlan Ristić, strelac jedinog pogotka, primio je pobednički pehar od sekretara Saveza borskog okruga Vukomira Perića. Novi prvak poslednju utakmicu prvenstva igra u Rudnoj Glavi, gde mu je domaćin ekipa Blizne, koja kao domaćin igra u ovom susednom selu. U Kobišnici je jesenas bilo 7:0 za Slogu.

Ostali rezultati 29. kola: BSK – Blizna 4:2, Krivelj – Slatina 1:7, Rudna Glava – Polom 4:0, Čubra – Ključ 3:2, Brestovac – Nemetali 6:3, Zlot – Deli Jovan 2:0, Branik Poreč 2:0, Sloga – Radnički 1:0.

Plasman: Sloga 73, Poreć 57, Čubra 55, Slatina borska, Branik 54, Radnički 51, Deli Jovan 50, Zlot 44, Polom 42, Ključ 40, Brestovac 39, Nemetali 31, Blizna 27, Rudana Glava 19, BSK 18, Mđ Krivelj 7 bodova.

Parovi 30. poslednjeg kola: Blizna – Sloga, Radnički – Branik, Poreč – Zlot, Deli Jovan – Brestovac, Nemetali – Čubra, Ključ – Rudna Glava, Polom – Krivelj, Slatina – BSK