Home / Bor / Rukomet: BORANKE NISU ODBRANILE BREJK
Rukomet: BORANKE NISU ODBRANILE BREJK

Rukometašice Bora igrale su u Petrovcu na Mlavi na sigurnu pobedu i revanš za jesenji poraz u Boru. Konačni rezultat Sloga Petrovac na Mlavi – Bor RTB 25:25 .

One su imale utakmicu i pobedu i brejk, ali nisu uspele da sačuvaju sve što je sticano 59 minuta. Boranke su vodile tokom cele utakmice, da bi domaćin samo dva puta izjednačio, prvi put u 54. minutu (24:24) i drugi put na samom kraju za konačan rezultat. Borske rukometašice imaju mnogo razloga da žale za drugim bodom.

Za utehu, u subotu im dolazi Junior, takođe debitant, koga su Boranke jesenas u Beogradu savladale sa fantastičnih 38:25.