Home / Ritam grada / PREOKRET U DRUGOM POLUVREMENU Požarevac – Zaječar 27:30 (14:12)
PREOKRET U DRUGOM POLUVREMENU Požarevac – Zaječar 27:30 (14:12)

Super B liga rukometašica Srbije Hala u Požarevcu. Gledalaca 120. Sudije: Dragana Jakovljević i Danijela Sando. Sedmerci: Požarevac 7/6, Zaječar 4/3. Isključenja: Požarevac 4, Zaječar 8 minuta

POŽAREVAC: Ristić, Janković, Nikolić 10/6, Nindžić 8, Gouduabu 6, Milošević 2, Dronić 1, Maksimović 1, Stanojević, I. Ristić, M. Stanojević, A. Dimitrijević, Dražić, Toljaj, Denić, Maksimović, Vujičić, T. Dimitrijević. Trener: Boroš.
ZAJEČAR: Korać, Marijanović, Stekić 10/2, Sonja Simonović 6, Ivanić 3, Bogdanović 3, Radović 3, Bogdana Simonović 2, Knežević 1, J. Marković 1, Belić 1/1, Ivanić, Đorđević, Stevanović. Trener: Živojin Maksić.
U prvom poluvremenu ekipe su se smenjivale u vođstvu sa po gol, dva prednosti. Tako je bilo i u nastavku sve do 55. minuta kada Zaječarke imaju nedostižnu prednost od pet golova, a u samom dramatičnom finišu utakmice Zaječarke vođene izvanredno dobrim trenerom Maksićem  nisu dopustile domaćoj ekipi ni da se primakne remiju.
U narednom 6. kolu Super B lige Srbije, Zaječarke  dočekuju, u nedelju od 19 sati, ekipu Proletera iz Zrenjanina. Utakmica se igra u Sportskoj hali na Kraljevici.