Home / Ritam grada / POSLEDNJI SKINUO PRVOG: „Timok“ Zaječar – „Sinđelić“ Niš 1:1 (0:0)
POSLEDNJI SKINUO PRVOG: „Timok“ Zaječar – „Sinđelić“ Niš 1:1 (0:0)

Stadion Gradski. Gledalaca 200. Sudija Ničić (Vranje). Strelci: Spasovski u 78. za Timok, Branković u 75. minutu za Sindjelić.

TIMOK: Jovanović, Nikolić, Spasovski, Župić, Ristić, Pašić, Todorov (Dobrosavljević), Jonović, Rošević (Stojanović), Rajković, Trukić (Žikić).

SINĐELIĆ: Đorđević, Jović, Miršević, Marinković, Simov, Petrović (Jovanović), Nikolić (Božović), Rakočević, Branković, Stojkov (Milojić) Ikić.

Igrač utakmice Saša Spasovski (Timok).

Utakmica se igrala žustro od samog starta, jer su obe ekipe želele sva tri boda, ali se na prvi gol čekalo čitavih 75. minuta. Gol je mogao da bude još u 4. minutu, ali je kapiten Timoka Saša Spasovski bio neprecizan sa bele tačke. Da ne bi ostao „obrukan“ zbog promašaja penala, kapiten je, na kraju utakmice, zatresao mrežu gostiju iz Niša i svrgao ih sa vodeće pozicije na tabeli.

U tom trenutku, vodeći Sinđelić bio je na prvom mestu tabele. Ipak, Timok od toga nije imao vajde, osvojio je drugi bod u prvenstvu, ali je ostao sa fenjerom na kraju istočne srpskoligaške pozicije.