Home / Ritam grada / Poražene rukometašice zaječarske Mladosti
Poražene rukometašice zaječarske Mladosti

Rukometašice Mladosti nisu uspele da savladaju Pirot na startu drugog dela prvenstva Druge lige „Istok“.

Na kraju 23 : 22 za gostujuću ekipu.

Zaječarske rukometašice nemaju razloga da žale, jer su same krive za poraz. U Prvom poluvremenu gošće iz Pirota bile su bolje i zasluženo ga dobile. U nastavku igre domaća ekipa  je izjednačila, povela i više puta imala dva gola viška. Međutim, u samom finišu kod rezultata 21:20 u 57. minutu gošće su ubrzale igru i došle do 3:0 i pobede. U ta dva poslednja minuta, domaće igračice najpre promašuju zicer, ne koriste sedmerac i dve igračice više  na parketu, što su  iskusnije jesenje prvakinje znalački iskoristile. Senzacija je bila na pomolu, uprkos činjenici da su zimus tri Zaječarke prešle u Boljevac.

Narednog vikenda Zaječarke gostuju u Leskovcu, ekipi Dubočice.