Home / Boljevac / PIROĆANCI NISU MOGLI DO VRHA RTNJA
PIROĆANCI NISU MOGLI DO VRHA RTNJA

U okviru Druge lige košarkaša Srbije košarkaši Rtnja savladali su u Boljevcu ekipu Pirota sa 72:70, (21:19, 11:18, 20:11, 20:22).

Presudan je bio treći set u kome su Boljevčani postigli devet koševa viška. U toj trećoj deonici domaći košarkaši su u 35. minutu imali 12 koševa prednosti (63:51), što je nagovestilo konačan ishod utakmice.

Boljevčani su na sedmom mestu sa 9 bodova, a u subotu 19.novembra gostovaće Proleteru-Naftagasu u Zrenjaninu.

RTANJ: Trtić 10. Dželatović , Vučetić 6, Gocić, Šćekić, Veličković 8, Ropsić 15, Grujo 9, Marin 12, Branković 8, Mitrović, Mladenović 4.

PIROT: Ristić 3, Đonlić 5, Đorđević, Filipović 21, Jovanović 1, Radulović, Rašić 14, Pendić 10, Đorđević 6, Manojlović, Matović 8, Stojanović 2.