Home / Sport / Odbojka – Druga liga „Istok“ – devojke: NOVA UBEDLJIVA POBEDA ZAJEČARKI
Odbojka – Druga liga „Istok“ – devojke: NOVA UBEDLJIVA POBEDA ZAJEČARKI

Nakon sigurne pobede na gostovanju u Nišu na startu, odbojkašice Zaječara su ubedljivo savladale i ekipu Majdanpeka kao domaćini u 2. kolu. Zaječarke ni jednog trenutka nisu dozvolile iznenađenje i nisu izgubile ni set (25:22, 25:20, 25:15).

Boranke su poražene istim rezultatom na gostovanju Topličaninu, mada su treći set izgubile na razliku (25:15, 25:20, 27:25).

U narednom kolu Zaječar je domaćim Leskovcu 98, Bor Milenijumu, a Majdanpečanke u Vranju igraju sa Pandom.