Home / Sport / Odbojka – Druga liga „Istok“ devojke: TREĆA POBEDA ZAJEČARKI
Odbojka – Druga liga „Istok“ devojke: TREĆA POBEDA ZAJEČARKI

Nije bilo lako odbojkašicama Zaječara u nedelju, jer su gošće iz Leskovca dobile prvi set sa 19:25. Ipak, sve bolja igra u nastavku utakmice (25:23, 25:20 i 25:16) donela im je nova tri boda pa su izjednačene sa vodećom Desetkom na vrhu tabele.

Istim rezultatom 3:1 slavile su i Majdanpečanke u Vranju protiv Pande (28:26, 19:26, 20:25, 18:25), dok su Boranke na svom terenu poražene od niške Pande sa 2:3 (19:25, 25:18, 25:17, 10:25, 13:15).

U 4. kolu Zaječar gostuje u Kuršumliji, a Bor Pandi u Vranju, dok Majdanpek dočekuje Leskovac 98. Desetka i Zaječar imaju po 9, Milenijum 7, Topličanin 6, Bor i Majdanpek po 4, Leskovac i Kuršumlija po 3, a Panda i Stampedo 0 bodova.