Home / Sport / Odbojka – Druga liga „Istok“ devojke: DVA NOVA BODA ZAJEČARKI
Odbojka – Druga liga „Istok“ devojke: DVA NOVA BODA ZAJEČARKI

Odbojkašice Zaječara su i nakon 4. kola ostale neporažene i nalaze se na čelu tabele, ali su se sa gostovanja Kuršumliji vratile sa 2 bod.

U izjednačenoj utakmici do pobede su došle tek u petom setu (27:29, 25:19, 17:25, 25:11, 9:15). Za razliku od njih i Mjadanpečanke i Boranke su poražene. Prve na svom terenu od Leskovca 98 sa 0:3 (12:25, 15:25, 17:25), a druge od ekipe Panda, iako su na gostovanju u Vranju dobile prvi set (23:25, 25:16, 25:19, 25:16).

U narednom, 5. kolu, Zaječar će ugostiti Topličanina, a Boranke komšike iz Majdanpeka.

Na tabeli prvi Zaječar ima 11, a zatim slede Milenijum sa 9, Topličanin sa 9, Leskovac sa 6, Kuršumlija sa 4, Bor sa 4, Majdanpek sa 4, Panda sa 3 i poslednji Stampedo bez bodova.