Home / Ritam grada / Međunarodana fudalska utakmica -BUGARI BOLJI U ZAJEČARU
Međunarodana fudalska utakmica -BUGARI BOLJI U ZAJEČARU

*Timok Zaječar – BDIN Vidin (Bugarska)

Teren na Gradskom stadionu u Zaječaru. Gledlaca 50. Sudija Miković/Zaječar. Strelci: Ćatić u 75. za Timok, Dimitrov u 31. i Vasilev u 63. minutu za BDIN.
TIMOK: Jovanović, Nikolić, Abramovič, Trukić, Ćirić Spasovski, Todorov, Ćatić, Žikić, Jonović, Milosavljević. Igrali su još: Došenović,Petrović, Badicović, Pašić, Vučić, Nedeljković, N. Nikolić, Đergović.
BDIN: Petrov, Georgijev, Nikolov, Ivanov, E. Georgijev, Cvetkov, Karakajev, Dimitrov, Kirilov, Mihajlov, Vasilčev. Igrali su još: Sokolov, Jordanov, Zaharijev, Milanov.
Gosti iz susednog i prijateljskog Vidina bolje su počeli utakmicu i poiveli sa 2:0 da bi domaćin u nastavku igre preuzeo inicijativu koja je rezultirala golom veterana Jasmina Ćatića, najstarijeg i najboljeg igrača zaječarskog srpskoligaša. Cvetković je pogodio stativu, a odbijenu loptu Ćatić je rutinski ubacio u mrežu i postavio konačan rezultat ove tradicionalne prijateljske utakmice, 2:1.
Narednu proveru forme ekipa Timoka imaće u nedelju sa zonašem Hajduk Veljkom iz Negotina.