Home / Kladovo / Istočna fudbalska zona -DOMAĆIN ISPUSTIO POBEDU
Istočna fudbalska zona -DOMAĆIN ISPUSTIO POBEDU

Fudbaleri Djerdapa proteklog vikenda na svom terenu igrali su nerešeno 2:2 sa ekipom Hajduk Veljka iz Negotina.

Kladovljani su imali rezultat za pobedu i tri boda. Kada su postigli drugi pogodak, već su bila viđena sva tri boda. Ali samo tri minuta posle, pred sam znak sudije za kraj poluvremena, gosti su smanjili na 2:1 i zakomplikovali situaciju.

U nastavku utakmice su se obe ekipe borile najviše što mogu, domaćini da sačuvaju rezultat, a gosti za drugim pogotkom osvoje bar jedan bod. I uspeli su u tome u 68. minutu kada je domaća ekipa skrivila sedmerac, a gosti ga iskoristili i Đerdapu oduzeli dva boda.

Đerdap Kladovo – Hajduk Veljko Negotin 2:2 (2:1)