Home / Kladovo / Istočna fudbalska zona: ĐERDAP PRETIO PRAZNIM PUŠKAMA
Istočna fudbalska zona: ĐERDAP PRETIO PRAZNIM PUŠKAMA

*Đerdap Kladovo – Bukovik Ražanj  0:1 (0:0)

Teren na stadionu u tvrđavi „Fetislam“ . Gledlaca 50. Sudija Prvulović/Zaječar. Strelac: Prokić u 75. minutu.

ĐERDAP:  V. Matejević. Tomić, N . Matejević, Lazarević. Miktrpović, Veličković (Ilijević), Dragišić (Manasijević), Rašević, Novčić,  Modoranović, Mihajlović.

BUKOVIK: Panić. Biševac, Marković, Savić, Avramović. Milić, Prokić, Jezdić, Miletić, Miladinović, Filipov.

Na drugom ovoprolećnom gostovanju u Kladovu gosti iz Ražnja su se vratili sa sva tri boda i donekle se iskupili za poraz (1:3) od Brodoremonta mesec i po dana ranije. Stariji kladovski zonaš se borio koliko je mogao protiv razigranih i čvrstih gostiju. Na gol se čekalo čak 75 minuta, ali nažalost  navijača domaćeg kluba. Đerdap je imao šansu za izjednačenje u 80. minutu, ali Mihajlović nije pogodio mrežu već prečku gostiju.