Home / Ritam grada / Fudbaleri Timoka izgubili u Mrštanu od ekipe „Moravac Orion“ rezultatom 5:0
Fudbaleri Timoka izgubili u Mrštanu od ekipe „Moravac Orion“ rezultatom 5:0

U okviru 12. kola Srpske lige Istok, fudbaleri zaječarskog Timoka izgubili su od ekipe „Moravac Orion“ u Mrštanu rezultatom 5:0

Teren u Mrštanu. Gledalaca 100. Sudija Milenković/Trstenik. Strelci: Stefanović u 31. i 38. minutu, Bogdanović u 65. autogol, Nikolić u 79. i 82. minutu.

MORAVAC: Mladenović, Milan Đenić, Miloš Denić, S. Đokić, M. iličić, Stojanović, Nikolić, Ž. Stamenković, A. Stanković, Marković, N. Đokić, Ilić, Milić, Stefanović, M. Đokić.

TIMOK: Petrović, Milanovski (Todorović), Spasovski, Ćirić, Bogdanović, Pašić (Badicović), Jonović, Rajković, Nikolić, Rošević (Todorov), Trukić.

Domaćin je toliko bio nadmoćan da je mogao još bar toliko golova da postigne protiv slabih Zaječaraca.