Home / Knjaževac / Fudbal: UBEDLJIVA POBEDA KABLOVA, TIMOK IGRAO NEREŠENO
Fudbal: UBEDLJIVA POBEDA KABLOVA, TIMOK IGRAO NEREŠENO

U okviru 9. kola Srpske lige Istok, fudbaleri Timoka na svom terenu igrali su nerešeno 1:1 sa ekipom Dunava iz Prahova.

Za ovu utakmicu Zaječarci su se posebno spremali, jer su imali želju da se Dunavu bar unekoliko revanširaju i imali su lepu priliku za to. Poveli su u 53. minutu i kada su se ponadali da će u toj nameri uspeti, iskusni Bogoslovski je, jednim šutem iz slobodnog udarca, samo minut pre kraja, uskratio radost domaćina i „oštetio“ ga za dva boda.

Timok se nakon devet odigranih utakmica nalazi na 11. mestu na tabeli Srpske lige Istok. Idućeg vikenda Timokovci će igrati u Varvarinu sa ekipom Temnića 1924.

U subotu i nedelju odigrane su i utakcice 8. kola Okružne lige Zaječar.
Prvog dana vikenda, Grljanci su na svom terenu izgubili od ekipe Graničara iz Velikog Izvora. Kablovi su u nedelju na svom terenu ubedljivo savladali Slogu iz Minićeva rezultatom 5:1, dok su fudbaleri Radničkog iz Lubnice u Sokobanji igrali nerešeno. Ekipa OFK Grlište na gostovanju u Rgotini izgubila je od istoimene ekipe, a fudbaleri Vratarnice na svom terenu sa 5:1 savladali su ekipu iz Bučja kod Knjaževca.