Home / Sokobanja / SOKOBANJCI NA SVOM TERENU SAVLADALI EKIPU SLOGE
SOKOBANJCI NA SVOM TERENU SAVLADALI EKIPU SLOGE

Na stadionu na Podini u Sokobanji fudbaleri Ozrena proteklog vikenda savladali su ekipu Sloge iz Despotovca rezultatom 1:0.

Sokobanjski srpskoligaš je bio favorit u ovoj utakmici, ali se mnogo namučio dok je došao do pobedonosnog gola.
Imali su igrači Ozrena igru i šanse, ali uspeli su da svladaju briljantnog gostujućeg golmana sve do dvadesetak minuta pred kraj. Tek u prvom minutu drugog poluvremena trener Bajić je uveo u igru Mirkovića koji je solo prodorom došao do golmana i savladao ga.

OZREN – SLOGA DESPOTOVAC 1:0 (0:0)

Projekat „Sokobanja, lepša strana Srbije“ sufinansiran je sredstvima iz budžeta lokalne samouprave opštine Sokobanja.