Home / Sport / DVE ZLATNE, JEDNA SREBRNA I JEDNA BRONZANA MEDALJA ZA ZAJEČARSKE KIK BOKSERE
DVE ZLATNE, JEDNA SREBRNA I JEDNA BRONZANA MEDALJA ZA ZAJEČARSKE KIK BOKSERE

U Aleksincu su minulog vikenda održani zaostali finalni mečevi Prvenstva centralne Srbije u disciplini „K1″.

Zaječarski kik bokseri su se sa ovog prvenstva vratili sa 4 medalje, dve zlatne, jednom srebrnom i jednom bronzanom medaljom.

U konkurenciji seniora do 60 kg, Vladica Dinić osvojio je zlatnu medalju, pionir Luka Mihajlović, u konkurenciji do 32 kg, takođe je osvojio zlato, Filip Curović je u kategoriji do 28 kilograma osvojio srebrnu medalju, dok je bronzanom medaljom, u konkurenciji pionira do 37 kg, ostao okićen Nemanja Radenović.