Najnovije vesti
Home / Sport / BOGAT VIKEND TIMOČKIH SPORTISTA
BOGAT VIKEND TIMOČKIH SPORTISTA

BOGAT VIKEND TIMOČKIH SPORTISTA

Petak 15. novembar:

19,00 – Košarka Prva regionalna liga „Istok“  Jablanica – Bor RTB

Subota 16. novembar:

11,00 – Odbojka Regionalna liga „Timok“: Ozren – Knjaževac
12,00 – Odbojka Regionalna liga „Timok“, devojke:  Timok – Hajduk Veljko
13,00 – Fudbal Srpska liga:  Dunav – Rembas
13,00 – Fudbal Zona „Istok“:  Timok 1919 – Bor 1919
13,00 – Fudbal Zona „Istok“:  BSK – Balkanski
13,00 – Fudbal Zona „Istok“:  Đerdap – OFK 019
13,00 – Fudbal Okružna Bor:  Zlot – Brestovac
13,00 – Fudbal Okružna Bor:  Šarbanovac – Rudna Glava
13,00 – Fudbal Okružna Bor;  BSK – Poreč
13,00 – Fudbal Okružna Bor:  Krivelj – Sloga
13,30 – Fudbal Okružna Zaječar:  Hajduk – Velika Jasikova
13,30 – Fudbal Okružna Zaječar:  Midžor – Trebič
14,00 – Odbojka Regionalna liga „Timok“:  Timok – Hajduk Veljko 2
15,30 – Odbojka Regionalna liga „Timok“, devojke:  Ozren – Knjaževac
16,00 – Odbojka Druga liga „Istok“, devojke:  Panda – Bor
17,00 – Rukomet Super B liga, devojke:  Radnički 1964 – Đerdap
18,00 – Košarka Prva regionalna liga „Istok“:  Rtanj – Marinos
18,00 – Odbojka Druga liga „Istok“, devojke:  Majdanpek – Leskovac 98
18,30 – Rukomet Super B liga, devojke: Pančevo – Bor RTB
19,00 – Rukomet Superliga, devojke:  Zaječar 1949 – Mladost Nova Pazova
19,00 – Košarka Druga regionalna liga „Istok – 2″:  Hajduk Veljko – Zone Boys
20,00 – Odbojka Druga liga „Istok“:  Vranje – Hajduk Veljko

Nedelja 17. novembar:

13,00 – Fudbal Srpska liga: SFS Borac – Timočanin
13,00 – Fudbal Zona „Istok“:  Kablovi – Brodoremont
13,00 – Fudbal Zona „Istok“:  Hajduk Veljko – Majdanpek
13,00 – Fudbal Zona „Istok“:  Lužnica – Rtanj
13,00 – Fudbal Okružna Bor:  Ključ – Nemetali
13,00 – Fudbal Okružna Bor: Polet – Radnički
13,00 – Fudbal Okružna Bor:  Blizna – Polom
13,00 – Fudbal Okružna Bor:  Branik – Urovica
13,30 – Fudbal Okružna Zaječar:  Osnić – Kosovo
13,30 – Fudbal Okružna Zaječar:  Omladinac – Rudar Vrška Čuka
13,30 – Fudbal Okružna Zaječar:  Graničar – Radnički
13,30 – Fudbal Okružna Zaječar:  OFK Rtanj – PRO Rudar
13,30 – Fudbal Okružna Zaječar:  Sloga – OFK Knjaz
15,00 Regionalna liga „Timok“, devojke:  Đerdap – Viner
17,00 – Odbojka Druga liga „Istok“, devojke:  Kuršumlija – Zaječar
18,00 – Rukomet Super B liga „Istok – zapad“:  Priboj – Hajduk Veljko
18,30 – Košarka Druga regionalna liga „Istok – 2″:  Trijumf – OKK Sokobanja
19,30 – Košarka Ženska regionalna liga „Jug B“:  Svrljig – Bor

Ponedeljak 18. novembar:

19,00 – Košarka Druga regionalna liga „Istok – 2″: Zicer – Mladost

Ovog vikenda igra se i 7. kolo Prve lige „Istok“ rukometašica, a utakmice timočkih klubova su Rtanj – Vranje, Pirot – Bor RTB i Hajduk Veljko – Radnički.

Kod muškaraca u 7. kolu Prve lige „Istok“ parovi su: Bor – Zaječar 1949, Mladost Vranje – Rtanj, Hajduk Veljko 2 – Radnički, Paraćin – Knjaz 1957. U Drugoj ligi „Istok“ Majdanpek je u Pirotu unapred odigrao meč 3. kola (33:33), Progres u Svrljigu igra sa Borskim jezerom, a slobodan je Đerdap.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Можете користити ове HTML ознаке и атрибуте: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>